Par mums

Uzņēmumā ir nodrošināta vides pieejamība

 

Datu aizsardzības atruna
SIA "Dūma & Vizbules zobu tehnika" ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar zobu protēžu izgatavošanas gaitā nepieciešamo  paziņojumu par ierīcēm, kas paredzētas īpašiem nolūkiem, saskaņā ar Direktīvu Nr. 93/42-8 aizpildīšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.
Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.
Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot, ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti.
Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

 

Uzņēmums SIA Dūma & Vizbules zobu tehnika dibināts 1999. gadā un savas darbības laikā esam kļuvuši par vienu no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē Latvijā..

Mēs esam inovatīvi un atvērti jaunām idejām, mēs sekojam līdzi laikam un ieviešam ražošanā jaunus produktus, kas ir konkurētspējīgi gan mūsu valstī, gan ārzemēs. Mēs vēlamies veidot lietišķas uz cieņu balstītas attiecības ar klientiem un pacientiem, un savas darbības rezultātā veicinātu abpusēju ieguvumu.

Saviem klientiem varam piedāvāt visus iespējamos mūsdienīgās zobārstniecības protezēšanas produktus, kas saistīti ar jauno tehnoloģiju izmantošanu. 

Uzņēmumā strādā kvalificēti, pieredzējuši speciālisti, kas ir ieguvuši lielu pieredzi protēžu izgatavošanā un ir spējīgi izpildīt sarežģītus pasūtījumus.

Nepieciešamības gadījumā, pastāv iespēja saņemt bezmaksas konsultāciju un ieteikumus. Mūsu speciālisti Jums palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko zobu protēžu konstrukciju, vēlamā rezultāta sasniegšanai.

SIA Dūma & Vizbules zobu tehnika
Rīgā, Elizabetes ielā 65  (5. stāvs)

Tālrunis67282747, 29559554

Fakss67282747

E-pastsinfo@dvz.lv, zobutehnika@inbox.lv